Tschertga en l'annuari dal chantun Grischun

Inditgai per plaschair Voss criteris da tschertga ubain tscherni in'organisaziun.
Index da las persunas A-Z
Stizzar las endataziuns
Index da las instituziuns A-Z

Bau-, Verkehrs- und Forstdepartement (BVFD) - Tiefbauamt

Grabenstrasse 30, 7001 Chur, 081 257 37 00, info@tba.gr.ch, http://www.tiefbauamt.gr.ch
Funcziun Num
Oberingenieur Dicht Heinz
Stellvertreter Stäubli Roger
Sekretariat Marxer Monika
Administrative Dienste
Leiter Caluori Claus
Fachmann Finanz- und Rechnungswesen Paganini André
Betriebliches Rechnungswesen Sigrist Hanspeter
Betriebswirtschaftlicher Mitarbeiter Leib Harald
Rechnungswesen Schwitter Urs
Rechnungswesen Huber Anja
Rechnungswesen Gadient Nadja
Teamleiterin Blumenthal Michaela
Administration/Submissionsbüro Feuz Annina
Administration/Submissionsbüro Jozzo Irene
Post Andreoli Claudia
Rechtsdienst
Leiter Quinter Giusep
Juristische Mitarbeiterin Küchler-Wacker Kathrin
Strassenbaupolizei Bargetzi Patrick
Leiter Landerwerb Trüssel Hans
Sachbearbeiter Landerwerb Arpagaus Damian
Sekretariat Pietribiasi Daniela
Technischer Dienst
Leiter Stirnimann Peter
Dokumentation Bearth Armin
Projektierung/Lärmschutz Broger Markus
Fachstelle Langsamverkehr
Leiter Stirnimann Peter
Ingenieur Oberholzer Peter
Qualitätsmanagement/Arbeitssicherheit
Leiter Ritz Johann
Strassenbau
Chef Stäubli Roger
Leiter Signalisation/Verkehrstechnik Durisch Diano
Belagsbau Sprecher Peter
Leiter Proj. Hauptstrassen Knecht Max
Ingenieure Iorlano Pasquale
Ingenieure Ernst Christian
Leiter Bau Nationalstrassen + Hauptstrassen Waldburger Ruedi
Ingenieure Simeon René
Sekretariat Jakob Ramona
Sekretariat Kohler Larissa
Kunstbauten
Chef Schellenberg Kristian
Ingenieure Figi Heinrich
Projektleiter Geotechnik Krättli René
Ingenieure Moser Corado
Ingenieure Suter Bernhard
Sekretariat Rosamilia Lauretta
Ingenieure Juch Patrick
Ingenieure Wielatt Matthias
Leiter Erhaltung Kunstbauten Müller Riet
Ingenieure Kurath Josef
Ingenieure Marti Werner
Leiter Strassenbaulabor Züger Marcel
Ingenieure Graf Alois
Ingenieure Hitz Gion
Geologe Nänni Christoph
Sekretariat Cadosch Elvira
Wasserbau
Chef Roth Marcel
Stellvertreter/Projektleiter Bischofberger Ivo
Strassenerhaltung/Bezirke
Chef Knuchel Reto
Stellvertreter/Ressortleiter Projektierung und Bau Ryffel Max
Ressortleiter Planung/Genehmigung Obrecht Andrea
Ingenieur Zuber Urs
Ressortleiter betrieblicher Unterhalt Camenisch Andreas
Sicherheitsbeauftragter GE V Krättli Peter
Arbeitssicherheit SUD Ritz Johann
Leiter MWD Bargetzi Christof
Techn. Mitarbeiter Radecke Oliver
Projektleiter BSA Herrmann Patrik
Ingenieur Fuhrer Thomas
Sachbearbeiterin/Personalwesen Scolari Rita
Sekretariat Gartmann Josefine
Bezirk 1, Sitz Chur
Bezirkschef Steinmann Peter
Stellvertreter Dosch Gion
Leiter Betrieb Ryffel Christian
Administration Andrea Maria
Leiter Werkstatt Berger Werner
Bezirk 2, Sitz Mesocco
Bezirkschef Weisshaupt Marco
Stellvertreter Fehler Sven
Leiter Betrieb Barella Serano
Leiter Administration Fasani Riccardo
Leiter Werkstatt Ciocco Stefano
Bezirk 3, Sitz Samedan
Bezirkschef Kamm Jan
Stellvertreter Walschburger Tobias
Leiter Betrieb Maurizio Daniele
Leiterin Administration Meienhofer Agnes
Leiter Werkstatt Margadant Georg
Bezirk 4, Sitz Scuol
Bezirkschef Kienz Jachen
Stellvertreter Oswald Plasch
Projektierung Fliri Jon Andri
Leiter Betrieb Caviezel Peder
Leiterin Administration Wagner Elisabeth
Leiter Werkstatt Koch Robert
Bezirk 5, Sitz Davos
Bezirkschef Müller Robert
Stellvertreter Wehrli Markus
Leiter Betrieb Patt Benedikt
Leiter Betrieb Hartmann Simon
Leiter Administration Steiner Andrea
Leiter Werkstatt Baumgartner Daniel
Bezirk 6, Sitz Ilanz
Bezirkschef Valaulta Marcus
Stellvertreter Loretz Marc
Projektierung Juon Florian
Leiter Betrieb Ragetli Hans
Leiter Administration Albin Werner
Leiter Werkstatt Cavegn Carlo
Bezirk 7, Sitz Thusis
Bezirkschef Däscher Andreas
Stellvertreter Ritz Ueli
Bauleiter Hofstetter Urs
Leiter Betrieb Eicher Paul
Leiter Kompetenzzentrum Iseppi Romano
Leiter Administration Schudel-Zinsli Johannes
Leiter Werkstatt Catrina Clo