Tschertga en l'annuari dal chantun Grischun

Inditgai per plaschair Voss criteris da tschertga ubain tscherni in'organisaziun.
Index da las persunas A-Z
Stizzar las endataziuns
Index da las instituziuns A-Z

Gemeinden, Grundbuchämter und Regionen - Gemeindebehörden

Funcziun Num
Almens
Gemeindepräsident Wespi Andreas
Bürgergemeinde-Präsidentin Salzgeber Anita
Gemeindeschreiberin Meier Corina
Alvaneu
Gemeindepräsident Weber Roland
Gemeindeschreiber Engler Maurus
Alvaschein
Gemeindepräsident Augustin Giatgen
Bürgergemeinde-Präsident Augustin Peder Anton
Gemeindeschreiberin Wyss Melitta
Andeer
Gemeindepräsident Fontana Hans Andrea
Bürgergemeinde-Präsident Joos Curdin
Gemeindeschreiber Kunfermann Silvio
Andiast
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Sgier Sievi
Gemeindeschreiber Albin Gian Carlo
Ardez
Gemeindepräsident Strimer Jonpeider
Bürgergemeinde-Präsident Tönett Jon Fadri
Gemeindeschreiberin Meyer Emerita
Arosa
Gemeindepräsident Schmid Lorenzo
Bürgergemeinde-Präsident Brunold Christian
Gemeindeschreiber Remek Peter
Arvigo
Gemeindepräsident Denicolà Raimondo
Bürgergemeinde-Präsidentin Marghitola Andrea
Gemeindeschreiber Pedrotti Cesare
Avers
Gemeindepräsident Patzen Kurt
Bürgergemeinde-Präsidentin Luzi-Klucker Sibille
Gemeindeschreiber Dettli Michael
Bergün/Bravuogn
Gemeindepräsident Nicolay Peter
Bürgergemeinde-Präsident Broggi Yves
Gemeindeschreiber Gasner Daniel
Bever
Gemeindepräsidentin Meyer Ladina
Bürgergemeinde-Präsident Guidon Yves
Gemeindeverwalter Roffler Renato
Bivio
Gemeindepräsidentin Giovanoli Ruth
Bürgergemeinde-Präsident Fasciati Nino
Gemeindeschreiber Giovanoli Luzi
Bonaduz
Gemeindepräsident Theus Christian
Bürgergemeinde-Präsident Caluori Beat
Gemeindeschreiber Ulber Georges
Braggio
Gemeindepräsidentin Berta Agnese
Gemeindeschreiber Pedrotti Cesare
Bregaglia
Gemeindepräsidentin Giacometti Anna
Gemeindeschreiber Dell'Agnese Danco
Breil/Brigels
Gemeindepräsident Caduff Richard
Gemeindeschreiber Cadonau Curdin
Brienz/Brinzauls
Gemeindepräsident Liesch Rico
Gemeindeschreiber Parpan Wendelin
Brusio
Gemeindepräsident Plozza Arturo
Gemeindeschreiber Plozza Giancarlo
Buseno
Gemeindepräsident Giulietti Romolo
Bürgergemeinde-Präsident Bogana Roberto
Gemeindeschreiberin Fumi Elena
Cama
Gemeindepräsident Righetti Piergiorgio
Bürgergemeinde-Präsident Nollo Cleto
Gemeindeschreiberin Pedrotti Carla
Castaneda
Gemeindepräsident Savioni Attilio
Bürgergemeinde-Präsident Remondini Fabio
Gemeindeschreiber Scalmazzi Massimo
Casti-Wergenstein
Gemeindepräsident Dolf Marco
Gemeindeschreiber Blumenthal Luzius
Cauco
Gemeindepräsident Ferrari Perfrancesco
Bürgergemeindepräsident Scolari Giuseppe
Gemeindeschreiber Pedrotti Cesare
Cazis
Gemeindepräsident Kollegger Mario
Bürgergemeinde-Präsident Pirovino Beat
Gemeindeschreiber Hunger Markus
Celerina/Schlarigna
Gemeindepräsident Camenisch Räto
Bürgergemeinde-Präsident Bisaz Men
Gemeindeschreiber Gruber Beat
Chur
Stadtpräsident Marti Urs
Bürgermeisterin Bochsler Ruth
Stadtschreiber Frauenfelder Markus
Churwalden
Gemeindepräsident Kollegger Ralf
Gemeindeschreiber Wallimann Otto
Conters i.P.
Gemeindepräsident Nold Andrea
Bürgergemeinde-Präsident Risch Johannes Andreas
Gemeindeschreiber Strolz Gebhard
Cunter
Gemeindepräsident Dosch Filip
Gemeindeschreiber Simeon Andreas
Davos
Landammann Caviezel Tarzisius
Bürgergemeinde-Präsident Valär Simi
Landschreiber Straub Michael
Lumnezia
Gemeindepräsident Blumenthal Duri
Gemeindeschreiberin Caduff Selina
Disentis/Mustér
Gemeindepräsident Cajacob Francestg
Gemeindeschreiber Hendry Andri
Domat/Ems
Gemeindepräsidentin Baselgia-Brunner Beatrice
Bürgergemeinde-Präsident Haas Theo
Gemeindeschreiber Hollenstein Albert
Donat
Gemeindepräsident Michael Gian
Gemeindeschreiber Blumenthal Luzius
Flerden
Gemeindepräsident Bürgi Daniel
Bürgergemeinde-Präsident Reinhart Heinz
Gemeindeschreiber Pfenninger Johannes
Falera
Gemeindepräsident Casutt-Cathomen Wendelin
Bürgergemeinde-Präsident Casutt Alois
Gemeindeschreiber Vincenz Adrian
Felsberg
Gemeindepräsidentin Furrer-Cabalzar Lucrezia
Bürgergemeinde-Präsident Moser Renato
Gemeindeschreiber Cadosch Ernst
Ferrera
Gemeindepräsident Bräsecke Fritz
Gemeindeschreiberin Michael Tamara
Fideris
Gemeindepräsidentin Flury-Lietha Marianna
Bürgergemeinde-Präsident Niggli-Lietha Peter
Gemeindeschreiber Gabriel Ernst
Filisur
Gemeindepräsident Schutz Felix
Bürgergemeinde-Präsident Schutz Wolfgang
Gemeindeschreiber Cereghetti Remo
Fläsch
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Kunz Heinz Urs
Gemeindeschreiber Weber Hans Rudolf
Flims
Gemeindepräsident Steiger Adrian
Bürgergemeinde-Präsident Attenhofer Gion
Gemeindeschreiber Kuratli Martin
Ftan
Gemeindeschreiber Lehner Flurin
Gemeindepräsident Pedotti Reto
Bürgergemeinde-Präsident Denoth Cla
Furna
Gemeindepräsident Sonderegger Hanspeter
Bürgergemeinde-Präsident Bärtsch-Walser Bernhard
Gemeindeschreiberin Hartmann Menga
Fürstenau
Stadtpräsident Knuchel Reto
Bürgergemeinde-Präsident Hauser Ferdinand
Stadtschreiberin Camenisch Daniela
Grono
Gemeindepräsident Censi Samuele
Bürgergemeinde-Präsident Tognola Edoardo
Gemeindeschreiber Pesenti Dario
Grüsch
Gemeindepräsident Niggli-Däscher Georg
Gemeindeschreiber Flury-Oistric Hans
Guarda
Gemeindepräsidentin/Bürgergemeindepräsidentin Morell Maria
Gemeindeschreiberin Fried Seraina
Haldenstein
Gemeindepräsident Giger Robert
Bürgergemeinde-Präsident Gasser Hans
Gemeindeschreiber Danuser Andreas
Hinterrhein
Gemeindepräsident Trepp-Ulber Georg
Bürgergemeinde-Präsident Egger Johann
Gemeindeschreiber Egger Thomas
Ilanz/Glion
Gemeindepräsident Casanova Aurelio
Gemeindeschreiber Gabriel Martin
Jenaz
Gemeindepräsident Mathis Urban
Bürgergemeinde-Präsident Grest-Moser Fritz
Gemeindeschreiber Eggimann Andreas
Jenins
Gemeindepräsident Werth Baseli
Bürgergemeinde-Präsident Bantli-Fontana Hans
Gemeindeschreiberin Bucher Rita
Klosters-Serneus
Gemeindepräsident Steck Kurt
Bürgergemeinde-Präsident Kasper-Flütsch Stephan
Gemeindeschreiber Fischer Michael
Küblis
Gemeindepräsident Hartmann Anton
Bürgergemeinde-Präsident Hartmann Anton
Gemeindeschreiber Jost Andrea
Laax
Gemeindepräsident Camathias Toni
Bürgergemeinde-Präsident Buchli René
Gemeindeschreiber Coray Rest Giacun
La Punt-Chamues-ch
Gemeindepräsident Stieger Jakob
Bürgergemeinde-Präsident Albin Gian Peider
Gemeindeschreiber Niederegger Urs
Landquart
Gemeindepräsident Nigg Ernst
Gemeindeschreiber Niggli Florian
Lantsch/Lenz
Gemeindepräsident Willi Simon
Bürgergemeindepräsident Ulber Daniel
Gemeindeschreiber Fravi Ursin
Lavin
Gemeindepräsident Martinelli Linard
Gemeindeschreiber Schorta Fabian
Leggia
Gemeindepräsident Biondini Efrem
Bürgergemeinde-Präsident Imberti Pietro
Gemeindeschreiberin Lafranchi Mariella
Lohn
Gemeindepräsident Beeli-Vital Jörg
Bürgergemeinde-Präsidentin Clopath Margrith
Gemeindeschreiber Wyss Paul
Lostallo
Gemeindepräsident Giudicetti Nicola
Bürgergemeinde-Präsident Rosa Mirco
Gemeindeschreiberin Valsecchi Marta
Luzein
Gemeindepräsident Kasper Christian
Bürgergemeinde-Präsident Steiner-Ambühl Stefan
Gemeindeschreiber Bardill Markus
Madulain
Gemeindepräsident Zanetti Roberto
Bürgergemeinde-Präsident Stöhr Andrea
Gemeindeaktuarin Gasser Marianne
Maienfeld
Stadtpräsident/Bürgergemeinde-Präsident Leuener Max
Stadtschreiber Nett Luzi
Maladers
Gemeindepräsident Brunold-Straub Albin
Gemeindeschreiber Hollenstein Roman
Malans
Gemeindepräsidentin Krättli-Lori Susanne
Bürgergemeinde-Präsident Clavadetscher Roman
Gemeindeschreiber Pitschi Martin
Marmorera
Gemeindepräsident Lozza Martin
Gemeindeschreiberin Manetsch Cecilia
Masein
Gemeindepräsidentin Vital Beatrix
Bürgergemeinde-Präsident Feltscher Roman
Gemeindeschreiber Pfenninger Johannes
Mathon
Gemeindepräsident Clopath Silvio
Gemeindekassier Camenisch Mathé
Medel (Lucmagn)
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Binz Peter
Gemeindeschreiber Pally Valentin
Mesocco
Gemeindepräsident De Tann Christian
Bürgergemeinde-Präsident Fasani Luciano
Gemeindeschreiber Cereghetti Giorgio
Mon
Gemeindeschreiberin Bonifazi-Balzer Julia
Gemeindepräsident Albertin Daniel
Mulegns
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Poltera Adolf
Gemeindeschreiberin Manetsch Cecilia
Mundaun
Gemeindepräsident Inauen Peter
Gemeindeschreiber Brunold Hiazint
Mutten
Gemeindepräsident Wyss Johann Martin
Gemeindeschreiber Lippuner Burkhard
Nufenen
Gemeindepräsident Meuli-Staub Christian
Gemeindeschreiber Meuli Urs
Obersaxen
Gemeindepräsident Sax Ernst
Bürgergemeinde-Präsident Alig-Mirer Georg
Gemeindeschreiber Vinzens Ivan
Paspels
Gemeindepräsident Caduff Urs
Bürgergemeinde-Präsident Riedi Ronald
Gemeindeschreiber Morell Urs
Pontresina
Gemeindepräsident Aebli Martin
Bürgergemeindepräsident Walter Thomas
Gemeindeschreiber Dubs Urs
Poschiavo
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Della Vedova Alessandro
Gemeindeschreiber Passini Nicola
Pratval
Gemeindepräsident Sutter Karl
Gemeindeschreiberin Kessler Renata
Valsot
Gemeindepräsident Peer Victor
Gemeindeschreiber Luzzi Georg
Rhäzüns
Gemeindepräsident Bonorand Herbert
Bürgergemeinde-Präsident Caminada Georg
Gemeindeschreiber Cadosch Ignaz
Riom-Parsonz
Gemeindepräsident Thomann Armando
Gemeindeschreiber Caspar Martegn
Rodels
Gemeindepräsident Margadant Roland
Gemeindeschreiberin Blumenthal Manuela
Rongellen
Gemeindepräsident Conrad Luzi
Gemeindeschreiberin Conrad-Dietrich Irene
Rossa
Gemeindepräsident Zanardi Graziano
Bürgergemeinde-Präsident Demenga Sandro
Gemeindeschreiberin Manfredi Rosanna
Rothenbrunnen
Gemeindepräsident Trinkler Christian
Bürgergemeinde-Präsident Buchli Konrad
Gemeindeschreiber Zweifel Peter
Roveredo
Gemeindepräsident Albertalli Romano
Bürgergemeinde-Präsident Troger Giuseppe
Gemeindeschreiber Robbiani Thomas
San Vittore
Gemeindepräsident Bianchi Sandro
Bürgergemeinde-Präsident Togni Reto
Gemeindeschreiber Frizzo Roberto
St. Antönien
Gemeindepräsident Flütsch Jann
Gemeindeschreiberin Egli-Flütsch Karin
Sta. Maria i.C.
Gemeindepräsident Pacciarelli Renato
Gemeindeschreiberin Baranzini Milva
St. Martin
Gemeindepräsident Albin Martin
St. Moritz
Gemeindepräsident Asprion Sigi
Bürgergemeinde-Präsident Eichholzer Daniel
Gemeindeschreiberin Stecher Barbara A.
Saas i.P.
Bürgergemeinde-Präsident Boner-Gallob Hans Peter
Gemeindepräsident Wehrli Hans Ueli
Gemeindeschreiber Rauber-Bühler Rolf
Sagogn
Gemeindepräsident Casutt Hans Peter
Bürgergemeinde-Präsident Bundi Martin
Gemeindeschreiber Cavelti Claudio
Salouf
Gemeindepräsident Fontana Giatgen Peder
Gemeindeschreiber Bearth Rino
Samedan
Gemeindepräsident Huder Jon Fadri
Bürgergemeinde-Präsident Clavuot Dumeng
Gemeindeschreiber Prevost Claudio
Samnaun
Gemeindepräsident Kleinstein Hans
Savognin
Gemeindepräsident Vincenz Patric
Gemeindeschreiber Jenal Beat
S-chanf
Gemeindepräsident Campell Duri
Bürgergemeinde-Präsident Caratsch Claudio
Gemeindeschreiber Schwenninger Duri
Scharans
Gemeindepräsident Gees Christian
Bürgergemeinde-Präsident Succetti Jürg
Gemeindeschreiber Tschalèr Felix
Schiers
Gemeindepräsident Jaag Christoph
Bürgergemeinde-Präsident Tarnutzer-Lötscher Hans-Andrea
Gemeindeschreiber Duff Gabriel
Schluein
Gemeindepräsident Wellinger Bruno
Bürgergemeinde-Präsident Wellinger René
Gemeindeschreiber Beeli Augustin
Schmitten
Gemeindepräsident Weibel Hubert
Bürgergemeinde-Präsident Caspar-Müller Alfred
Gemeindeschreiberin Brasser-Meli Cornelia
Scuol
Gemeindepräsident Parolini Jon Domenic
Bürgergemeinde-Präsident Bernegger Walter
Gemeindeschreiber Florineth Andri
Seewis i.P.
Gemeindepräsident Däscher Stefan
Bürgergemeinde-Präsident Aebli-Hew Hans
Gemeindeschreiberin Hunger-Pfister Barbara
Selma
Gemeindepräsident Daldini Fiorenzo
Gemeindeschreiber Pedrotti Cesare
Sent
Gemeindepräsident Mayer Albert
Bürgergemeinde-Präsidentin Sedlacek Maria
Gemeindeschreiber Fallet Marco
Sils i.D.
Gemeindepräsident Kunz Mario
Bürgergemeinde-Präsident Sutter Rico
Gemeindeschreiber Müller Gianin
Sils i.E./Segl
Gemeindepräsident Meuli Christian
Bürgergemeinde-Präsident Kuhn Gian
Gemeindeschreiber Römer Marc
Silvaplana
Gemeindepräsidentin Troncana-Sauer Claudia
Bürgergemeinde-Präsident Weidmann Linard
Gemeindeschreiberin Giovanoli Franzisca
Soazza
Gemeindepräsident Mantovani Leone
Bürgergemeinde-Präsident Toschini Manfred
Gemeindeschreiber Bottelli Paolo
Splügen
Gemeindepräsident Mengelt Walter
Bürgergemeinde-Präsident Mengelt Jürg
Gemeindeschreiber Aebli Thomas
Stierva
Gemeindepräsident Brenn Roman
Gemeindeschreiber Müller Heinz
Sufers
Gemeindepräsident Lechner Thomas
Gemeindeschreiberin Fravi-Tobler Daniela
Sumvitg
Gemeindepräsident Candinas Armin
Gemeindeschreiber Schaniel Patrick
Sur
Gemeindepräsident Jäger Marco
Vizepräsident Poltera Pascal
Gemeindeschreiberin Manetsch Cecilia
Surava
Gemeindepräsident Caplazi Roman
Bürgergemeinde-Präsident Bossi Giorgio
Gemeindeschreiber Engler Maurus
Susch
Gemeindeschreiber Schorta Fabian
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Müller-Weber Emil
Tamins
Gemeindepräsident Meier Armin
Bürgergemeinde-Präsident Färber Peter
Gemeindeschreiber Jenal Adriano
Tarasp
Gemeindepräsident Fanzun Christian
Bürgergemeinde-Präsident Federspiel Mathias
Gemeindeschreiber Solèr Paul
Safiental
Gemeindepräsident Buchli Thomas
Gemeindeschreiber Seiler Heinz
Thusis
Gemeindepräsidentin Kleis-Kümin Claudia
Bürgergemeinde-Präsident Casparis Walter
Gemeindeschreiber Müller Räto
Tiefencastel
Gemeindepräsidentin Zanini Patrizia
Bürgergemeinde-Präsident Tiefenthal Werner
Tinizong-Rona
Gemeindepräsident Gion-Franzestg Schaniel
Gemeindeschreiber Dosch Mario
Tomils
Gemeindepräsident Natter Werner
Bürgergemeinde-Präsident Caviezel Rudolf
Gemeindeschreiberin Mark Nona
Trimmis
Gemeindepräsident Niederer Beat
Bürgergemeinde-Präsident Niederer Thomas
Gemeindeschreiber Gadient Alice
Trin
Gemeindepräsident Cahenzli Stefan
Gemeindeschreiber Rietmann Jean-Marc
Trun
Gemeindepräsident Nay Donat
Gemeindeschreiber Decurtins Plazi
Tschappina
Gemeindepräsident Schumacher Jakob
Bürgergemeinde-Präsident Schumacher Christian
Gemeindeschreiber Pfenninger Johannes
Tschiertschen-Praden
Gemeindepräsident Walser Werner
Bürgergemeinde-Präsident Engi-Carlörtscher Leonhard
Gemeindeschreiberin Gansner Sandra
Tujetsch
Gemeindepräsident Berther Pancrazi
Gemeindeschreiber Collenberg Lucas
Untervaz
Gemeindepräsident Krättli-Hardegger Hans
Gemeindeschreiberin Hitz Irene
Urmein
Gemeindepräsident Grass Walter
Gemeindeschreiberin Dönz-Tschopp Claudine
Val Müstair
Gemeindepräsident Lamprecht Arno
Gemeindeschreiber Manatschal Not
Vals
Gemeindepräsident Schmid Stefan
Gemeindeschreiber Jörger Reto
Vaz/Obervaz
Gemeindepräsident Häusermann Urs
Bürgergemeinde-Präsident Lenz Marcus
Gemeindeschreiber Gruber Johann
Verdabbio
Gemeindepräsident Spadini Antonio
Bürgergemeinde-Präsident Ambrosetti Eros
Gemeindeschreiber Pizzetti Giovanni
Waltensburg/Vuorz
Gemeindepräsident/Bürgergemeinde-Präsident Pfister-Contratto Luzi
Gemeindeschreiber Albin Gian Carlo
Zernez
Gemeindepräsident Hohenegger René
Bürgergemeinde-Präsident Zala Rico
Gemeindeschreiber Scandella Corsin
Zillis-Reischen
Gemeindepräsident Clopath Andrea
Gemeindeschreiberin Spescha Anita
Zizers
Gemeindepräsident Lüscher-Marty Max
Bürgergemeinde-Präsident Jeker Leo
Gemeindeschreiber Peng-Dürr Johann
Zuoz
Gemeindepräsident Wieser Flurin
Bürgergemeinde-Präsident Caprez Gian-Rudolf
Gemeindeschreiber Duschletta Claudio