Navigation

Inhaltsbereich


Cumissiun per politica da stadi e strategia


Cumissiun da gestiun

Cumissiun da redacziun

Cumissiun per la giustia e segirezza

Cumissiun per furmaziun e cultura

Cumissiun per sanadad e fatgs socials

Cumissiun per l'ambient, traffic ed energia

Cumissiun per economia e taxas



Cumissiun per politica da stadi e strategia

Michael Maurizio, PLD, president
Papa Paolo, PLD, vicepresident
Baselgia-Brunner Beatrice, PS
Brunold Kevin, Center
Claus Bruno W., PLD
Della Vedova Alessandro, Center
Epp René, Center
Hug Roman, PPS
Kohler Erich, Center
Lamprecht Rico, Center
Wilhelm Philipp, PS

Cumissiun da gestiun

Hofmann Silvia, PS, presidenta
Schneider Tino, Center, vicepresident

Brandenburger Agnes, PPS
Buchli-Mannhart Daniel, Center
Casutt-Derungs Silvia, Center
Föhn Sepp, Center
Gartmann-Albin Tina, PS
Kienz Enrico, PLD
Kunz Leonhard, PLD
Marti Urs, PLD
Niggli-Mathis Bernhard, Center
Ulber Gaby, Center
Valär Simi, PLD

Cumissiun da redacziun

Zanetti Aita, Center, presidenta
Caviezel Tarzisius, PLD, vicepresident

Clalüna Heidi, Center
Della Vedova Alessandro, Center
Jenny Christian, PLD
Rettich Tobias, PS

Cumissiun per giustia e segirezza

Derungs Gian, Center, president
Schutz Felix, PLD, vicepresident
Bondolfi Ilario, Center
Casty Guido, Center
Crameri Reto, Center
Flütsch Peter, PLD
Müller Julia, PS
Perl Andri, PS
Ruckstuhl Philipp, Center
Salis Mario, PPS
Wellig Hans Peter, PLD

Cumissiun per furmaziun e cultura

Kuoni Christof, PLD, president
Geisseler Severin, Center, vicepresident
Degiacomi Patrik, PS
Deplazes Diego, Center
Favre Accola Valérie, PPS
Gugelmann Edith, Center
Kasper Christian, PLD
Thür-Suter Andrea, PLD
Waidacher Ludwig, PLD
Widmer Ursin, Center
Widmer-Spreiter Martha, Center

Cumissiun per sanadad e fatgs socials

Rutishauser Renate, PS, presidenta
Caluori Franz Sepp, Center, vicepresident
Cahenzli-Philipp Erika, PS
Ellemunter Men-Duri, Center
Florin-Caluori Elita, Center
Hardegger Urs, Center
Holzinger-Loretz Anna-Margreth, PLD 
Rüegg Thomas, PLD
Thomann-Frank Gaby, PLD
Tomaschett-Berther Gabriela, Center
Weidmann Linard, PLD

Cumissiun per ambient, traffic ed energia

Danuser Kenneth, Center, president
Felix Duosch Fadri, PLD, vicepresident
Berther Clemens, Center
Della Cà Pietro, PPS
Jochum Giovanni, PLD
Natter Werner, PLD
Preisig Franziska, PS
Rettich Tobias, PS
Sax Ernst, Center
Schmid Stefan, Center


Cumissiun per economia e taxas

Maissen Carmelia, Center, presidenta
Horrer Lukas, PS, vicepresident
Dürler Heinz, PPS
Engler Peter, PLD
Hohl Oliver, PLD
Kunz Rudolf, PLD
Loepfe Reto, Center
Loi Bruno, PLD
Mittner Norbert, PLD
Spadarotto Sandra, PS
Tomaschett Maurus, Center