Navigation

Inhaltsbereich


Cumissiun per politica da stadi e strategia


Cumissiun da gestiun

Cumissiun da redacziun

Cumissiun per la giustia e segirezza

Cumissiun per furmaziun e cultura

Cumissiun per sanadad e fatgs socials

Cumissiun per l'ambient, traffic ed energia

Cumissiun per economia e taxas



Cumissiun per politica da stadi e strategia

Lamprecht Rico, Center, president
Cahenzli-Philipp Erika, PS, vizepresidenta

Bardill Lukas, PS
Brunold Kevin, Center
Hug Roman, PPS
Michael Gian, Center
Michael Maurizio, PLD
Morf Christian, PPS
Rettich Tobias, PS
Saratz Cazin Nora, PVL
Schutz Felix, PLD

Cumissiun da gestiun

Schneider Tino, Center, president
Kienz Rico, PLD, vizepresident

Bavier Gaudenz, PVL
Brandenburger Agnes, PPS
Föhn Sepp, Center
Gartmann-Albin Tina, PS
Gredig Simon, Verda
Hefti Benjamin, PPS
Hofmann Silvia, PS
Pfäffli Michael, PLD
Roffler Thomas, PPS
Thür-Suter Andrea, PLD
Ulber Gaby, Center

Cumissiun da redacziun

Caviezel Tarzisius, PLD, president
Caluori Franz Sepp, Center, vizepresident
Biert Aita, PS
Cortesi Mario, PPS
Gansner Nina, Center
Luzio Fabio, PLD

Cumissiun per giustia e segirezza

Müller Julia, PS, presidenta
Claus Bruno W., PLD, vizepresident

Crameri Reto, Center
Derungs Gian, Center
Metzger Stefan, PPS
Oesch Laura, PVL
Rusch Nigg Carolina, PS
Spagnolatti Rosanna, Center
Stocker Nicola, PPS
Walser Stefan, PS
Wieland Martin, PLD

Cumissiun per furmaziun e cultura

Favre Accola Valérie, PPS, presidenta
Widmer Ursin, Center, vizepresident

Atanes Manuel, PS
Censi Samuele, PLD
Dietrich Silvio, PS
Epp René, Center
Kasper Christian, PLD
Kuoni Christof, PLD
Lehner Reto, PPS
Menghini-Inauen Gabriela, PPS
Tanner Martin, Center

Cumissiun per sanadad e fatgs socials

Loepfe Reto, Center, president
Rauch Reto, PPS, vizepresident

Collenberg Fabian, Center
Degiacomi Patrik, PS
Holzinger-Loretz Anna-Margreth, PLD
Koch Jan, PPS
Natter Werner, PLD
Rutishauser Renate, PS
Rüegg Thomas, PLD
von Ballmoos Walter, PVL
Zanetti Aita, Center

Cumissiun per ambient, traffic ed energia

Wilhelm Philipp, PS, president
Jochum Giovanni, PLD, vizepresident

Berther Clemens, Center
Berweger Markus, PLD
Danuser Kenneth, Center
Della Cà Pietro, PPS
Gort Thomas, PPS
Kohler Erich, Center
Mazzetta Anita, Verda
Preisig Franziska, PS
Sax Ernst, Center

Cumissiun per economia e taxas

Adank Sandra, PPS
Bettinaglio Martin, Center
Dürler Heinz, PPS
Heini Jürg, Center
Hohl Oliver, PLD
Kreiliger Martin, PS
Loi Bruno, PLD
Mittner Norbert, PLD
Perl Andri, PS
Rageth Simon, PVL
Tomaschett Maurus, Center