Navigation

Inhaltsbereich

 
Monika Knaus
 
Reto Padrutt
 
Thomas Issler
 
Iris Capatt
 Monika Knaus  Reto Padrutt  Thomas Issler  Iris Capatt
 Manadra da l’adimistraziun  Manader dal servetsch da logistica  Manader dal servetsch d’informatica  Manadra da la mediateca
Mitarbeiter
NumFuncziun
Ackermann Franziskafranziska.ackermann@bks.gr.chMitarbeiterin Sekretariat
Agnelli Mattiamattia.agnelli@bks-campus.chMitarbeiter Mediothek
Baumgartner KajKaj.Baumgartner@bks-campus.chLernender Fachmann Betriebsunterhalt
Beer Sandrasandra.beer@bks-campus.chMitarbeiterin Chemie
Berger Guidoguido.berger@bks-campus.chMitarbeiter Logistik, Hauswart Halde
Bundi Tinotino.bundi@bks-campus.chMitarbeiter Sekretariat
Candraja Dariodario.candraja@bks-campus.chMitarbeiter Logistik Sand
Capatt Iris iris.capatt@bks-campus.chLeiterin Mediothek
Compagnoni Morenomoreno.compagnoni@bks-campus.chInformatikdienste
Ferrari Andreasandreas.ferrari@bks-campus.chInformatikdienste
Freudenstein Meimei.freudentein@bks-campus.chMitarbeiterin Biologie
Hartmann Raffaelaraffaela.hartmann@bks.gr.chMitarbeiterin Sekretariat
Hugi Martinmartin.hugi@bks-campus.chMitarbeiter Logistik, Hauswart Plessur
Issler Thomasthomas.issler@bks-campus.chLeiter Informatikdienste
Jäger Nicolonicolo.jaeger@bks-campus.chMitarbeiter Logistik, Hauswart Sand
Just Francofranco.just@bks-campus.chMitarbeiter Logistik Sand
Knaus Monikamonika.knaus@bks.gr.chLeiterin Sekretariat
Manser Karinkarin.manser@bks-campus.chMitarbeiterin Biologie
Näf-Rüdiger Susannesusanne.naef@bks-campus.chMitarbeiterin Chemie
Padrutt Retoreto.padrutt@bks-campus.chLeiter Logistik, Mitarbeiter Physik, SIBE
Roduner Ruthruth.roduner@bks-campus.chMitarbeiterin Mediothek
Schneider-Arnold Marionmarion.schneider@bks-campus.chMitarbeiter Mediothek