Zum Seiteninhalt

Persunas da contact

 


Archeologia


Thomas Reitmaier
Archeolog chantunal

Telefon +41 81 257 48 60
e-mail: thomas.reitmaier@adg.gr.ch


Scienza

Mathias Seifert
Substitut da l'archeolog chantunal

Telefon +41 81 257 48 55
e-mail: mathias.seifert@adg.gr.ch


Administraziun

Alfred Zwick

Telefon +41 81 257 48 63
e-mail: alfred.zwick@adg.gr.ch


Perscrutaziun architectonica / perscrutaziun dal terren

Christoph Walser

Telefon +41 81 257 48 57
e-mail: christoph.walser@adg.gr.ch


Restauraziun

Johanna Wolfram Hilbe 

Telefon +41 81 257 48 70 
e-mail: johanna.wolfram@adg.gr.ch


Archivs / bancas da datas/SIG

Philipp Wiemann

Telefon +41 81 257 48 65
e-mail: philipp.wiemann@adg.gr.ch


Layout / graficas

Monika Huwiler

Telefon +41 81 257 48 67
e-mail: monika.huwiler@adg.gr.ch