Navigation

Inhaltsbereich

Persunas da contact
 

Archeologia
Thomas Reitmaier
Archeolog chantunal
+41 81 257 48 60
thomas.reitmaier@adg.gr.ch


Scienza
Mathias Seifert
Substitut da l'archeolog chantunal
+41 81 257 48 55
mathias.seifert@adg.gr.ch


Administraziun
Alfred Zwick
+41 81 257 48 63
alfred.zwick@adg.gr.ch


Perscrutaziun architectonica / perscrutaziun dal terren
Christoph Walser
+41 81 257 48 57
christoph.walser@adg.gr.ch


Restauraziun
Johanna Wolfram Hilbe
+41 81 257 48 70
johanna.wolfram@adg.gr.ch


Archivs / bancas da datas / SIG
Ivo Dobler
+41 81 257 48 65
ivo.dobler@adg.gr.ch


Layout / graficas
Jessica Caflisch
+41 81 257 48 67
jessica.caflisch@adg.gr.ch