Zum Seiteninhalt

Asil e return

Asil e return
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Manader da partiziun Asil e returnCarl Georg081 257 25 49
subst. da la partiziun asil e returnNauli Barbara081 257 25 43

Dimora e servetschs
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Manadra dal ressort dimora e servetschsHuber Ingrid081 257 25 42
Secretaria (subst. da la direcziun dal ressort dimora e servetschs)Patscheider Karin081 257 25 40
SecretariaAndreoli Cornelia081 257 30 14

Procedura e return
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Manadra dal ressort procedura e returnNauli Barbara081 257 25 43
ReferendariGadient Hubert081 257 25 35
ReferendariaSchwendeler Karin081 257 30 07
Persuna da confidenza RMBAStephenson Pia081 257 30 16

Collocaziun e tgira
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Manadrar da ressort collocaziun ed assistenzaMathys Salome081 257 25 47
Direcziun dal TRZ / IU (Subst. da la direcziun dal ressort collocaziun ed assistenza)Merz Daniela081 257 25 44
Manader da ressort collocaziun ed assistenzaDemund Edvin081 257 25 37

Alloschis individuals, 7001 Cuira
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 25 75
E-Mailiu@afm.gr.ch
Direcziun dal alloschis individualsMerz Daniela081 257 25 75
Assistenza alloschis individualsAngerer Melanie081 257 25 75
Assistenza alloschis individualsTscharner Nicole081 257 25 75

Center per l'emprima registraziun Foral, 7000 Cuira
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 00
Fax081 257 83 01
Manadra dal centerOyman Gabrielle081 257 83 02

Center da transit Rheinkrone, 7408 Cazis
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 70
Fax081 257 83 71
E-Mailrheinkrone@afm.gr.ch
Manader dal centerHermann Philipp081 257 83 73

Center da transit Rustico, 7031 Laax
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 30
Fax081 257 83 31
E-Mailrustico@afm.gr.ch
Manadra dal centerMathis-Brown Rita081 257 83 33

Center da transit Bellavista, 7180 Disentis
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 40
Fax081 257 83 41
E-Mailbellavista@afm.gr.ch
Manadra dal centerRöthlisberger Marianne081 257 83 43

Center da transit Valbella, 7058 Litzirüti
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 63 41
Fax081 257 63 47
E-Mailvalbella@afm.gr.ch
Manadra dal centerAntoine Sabrina081 257 63 43

Center da transit Bahnhöfli, 7203 Trimmis
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 15
Fax081 257 83 16
E-Mailbahnhoefli@afm.gr.ch
Manader dal centerJörg Gianmarco081 257 83 18

Center da transit Landhaus, 7265 Davos-Wolfgang
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 257 83 50
Fax081 257 83 51
E-Maillandhaus@afm.gr.ch
Manadra dal centerStephani Michèle081 257 83 54

Center da partenza Flüeli, 7213 Valzeina
Champ d'incumbensasPersunas da contactNumer da telefon
Numer principal081 325 36 32
Fax081 325 36 34
E-Mailflueeli@afm.gr.ch
Manader dal centerBühler Armin081 257 63 40