Zum Seiteninhalt

Contacts

Administraziun chantunala

Uffizi per la scola populara ed il sport

Stgalim primar e secundar I

Curdin Albin

Responsabel per coordinaziun da barat
tel. 081 257 27 13
curdin.albin@avs.gr.ch

 

Arno Zanetti

Coordinaziun barat
Inspecturat districtual tel. 081 257 65 55
arno.zanetti@avs.gr.ch

Uffizi per la furmaziun professiunala

Stgalim secundar II – furmaziun professiunala

Walter Järmann

Coordinaziun barat
tel. 081 257 27 65
walter.jaermann@afb.gr.ch

Uffizi per la furmaziun media superiura

Stgalim secundar II – scola media

Ralf Blumenthal

Coordinaziun barat
tel. 081 257 61 68
ralf.blumenthal@ahb.gr.ch

Persunas d'instrucziun

Scola Segl

Stgalim primar e secundar I

Laura Wallnöfer

tel. 079 313 71 83
laurali9@bluemail.ch

Scola Grono

Stgalim primar

Erno Menghini

erno.menghini@bluewin.ch

Scola Malans

Stgalim secundar I

Patrick Ackermann

patrick.ackermann@schulemalans.ch


► Las persunas d'instrucziun menziunadas stattan cun scleriments e tips a disposiziun ad autras persunas d'instrucziun sco emprim post da consultaziun per l'organisaziun d'activitads da barat.

Tessin / Svizra

Chantun Tessin

Stgalim primar e secundar I

Brigitte Joerimann

Responsabla per coordinaziun da barat
tel. 091 814 18 15
brigitte.joerimann@ti.ch

Agentura naziunala per barat e mobilitad

tuts stgalims da scola

Movetia

tel. 032 462 00 50
info@movetia.ch